ventilejama fasade
Ventilējamās fasādes būtība slēpjas gaisa šķirkārtā, kurā veidojas vilkme-gaisa cirkulācija šķirkārtā starp ārējo apdari un siltumizolācijas virskārtu. Šī parādība novērojama pateicoties spiedienu starpībai starp āra gaisu un gaisu, kas atrodas šķirkārtā. Spiedienu starpība rada vilkmi, kas nodrošina norobežojošo virsmu un atmosfēras mitruma izvēdināšanu. Vasarā ventilējamās fasādes konstrukcija neļaus karstumam iekļūt ēkā caur ārsienā, savukārt ziemā ārējā apdare aizsargās no vēja un nokrišņiem. ISOVER ventilējamo fasāžu izveidei piedāvā visplašāko materiālu klāstu.
Dzīvošanas komforta nodrošināšanai viens no svarīgākajiem faktoriem ir pareiza siltuma izolācijas un ventilācijas iebūve. Nauda, kas ieguldīta efektīvā siltuma izolācijā, tiks atpelnīta dažos gados, jo par apkuri būs jāmaksā mazāk. Mājai jābūt projektētai tā, lai siltuma izolācija vienmēr paliktu sausa un necirkulētu nekontrolēta gaisa plūsma. Vislabāk to var panākt šādi:
1. Ēkas ārējai daļai jābūt rūpīgi apšūtai, lai pasargātu to no vēja vai lietus. Ārējā apšuvuma iekšpusē jābūt ventilācijas atverēm, lai novērstu mitruma uzkrāšanos. 
2. Siltuma izolācijai jābūt pārklātai ar pretvēja apvalku, lai pasargātu to no jebkādas kaitīgas gaisa plūsmas iekļūšanas. Piemēram, ISOVER RKL-31 kalpo gan kā aizsargs no vēja, gan kā siltuma izolācija.
3. Vislabāk siltuma izolācija kalpo, kad konstrukcijas iekšpusē ir tvaika izturīgs / gaisu necaurlaidīgs slānis, bet ārpusē – tvaika caurlaidīgs aizsargs no vēja.  
4. Apšūtu tvaika barjeru uzstāda siltuma izolācijas siltajā (apsildāmajā) pusē. Tvaika barjerai ir jābūt viscaur noblīvētai. Īpaša uzmanība jāpievērš šuvju blīvumam un apšuvuma viengabalainībai.
Ventilējamas fasādes priekšrocības:
  • Ilgmūžība
  • Komforta uzlabošana
  • Ātra, vienkārša uzstādīšana, ar iespēju vienkārši izlīdzināt siltināmo fasādi
  • Būvniecības iespējas pie jebkuras temperatūras (plusi/mīnusi)
  • Risinājumu un apdares daudzveidība
  • Vienkārša ekspluatācijā
  • Iespēja noslēpt komunikācijas un elementus