Atlasīt pēc

REZULTĀTI
Nac.Bib.1

Nacionālā bibliotēka

Par Gaismas pili dēvētajā ēkā Latvijas Nacionālā bibliotēka atrodas kopš 2014. gada. Bibliotēkas ēku projektējis pasaulē atzītais latviešu izcelsmes arhitekts Gunārs Birkerts un tā ir viena no pēdējā laika nozīmīgākajām kultūras būvēm Latvijā.
privatmaja1

Privātmāja Strandi

Jaunbūvei pasūtītājs izvēlējās ISOVER G3touch materiālu, jo tas ir mazputekļains, savukārt tvaika izolāciju - pamatojoties uz tās mitruma pretestības īpašībām. Klients bija ļoti apmierināts ar rezultātu, ko sniedza ISOVER materiāli.
ergli1

Ērgļu arodvidusskola

Ērgļu arodvidusskolas dienesta viesnīcas un mācību darbnīcu energoefektīva rekonstrukcija ar pasīvo ēku komponentiem. Renovācija ir rezultējusies ar komfortablu, videi draudzīgu pasīvo māju, kas ietver labākos ilgtspējīgas būvniecības risinājumus.
rtu1

Rīgas Tehniskās Universitāte

Rīgas Tehniskās Universitātes Ķīmijas fakultātes vēdināšanas sistēma.
Objektā izmantotie Isover minerālvates izstrādājumi UPWM 4.0 un UPS 4.0 nodrošina izcilu siltuma un
skaņas izolāciju apvienojumā ar augstākās klases ugunsaizsardzību.

 
priv.marupe1

Privātmājas siltināšana Mārupē

Telpas klimata komfortam izmantoti augstvērtīgākie ISOVER materiāli : ISOVER KL 33 un ISOVER Vario sistēma. ISOVER KL 33- siltumizolācijas materiāls ar īpaši zemu siltumcaurlaidības koeficentu-0,033 W/mK. Tvaika barjeru nodrošina ISOVER Vario produktu klāsts.
 
skaistkalne1

Privātmāja Skaistkalnē

Privātmājas celtniecībā tika izmantoti daudzi no Saint Gobain Celtniecības produkti piedāvātajiem materiāliem. Bez ISOVER zīmola produkcijas izmantoja arī Weber zīmola produktus, fasādes apdarei, konkrētāk - Weber antīkās struktūras dekoratīvo apmetumu.
 
S1

Privātmāja Smārdē

Ārsienu siltināšanai un iekšējai skaņas izolācijai tika izmantota tikai ISOVER minerālvate. Sienu iekšējo apdari veica izmantojot Ultrastil profilus un Gyproc ģipškartonu.