1 minute min

Isover Latvijā

Saint-Gobain Celtniecības Produkti SIA

SIA Saint-Gobain Celtniecibas Produkti (agrāk Saint-Gobain Isover) ir franču koncerna Saint-Gobain tirdzniecības uzņēmums Latvijā. Jau kopš 1993.gada rudens tas ar pilnvaroto dīleru tīkla starpniecību nodrošina būvmateriālu tirgu ar mūsdienīgiem siltuma un skaņas izolācijas materiāliem, akustisko griestu sistēmām, kā arī tehnoloģisko iekārtu un inženierkomunikāciju siltuma un skaņas izolācijas materiāliem.

Saint-Gobain grupas uzņēmumu pieredze un zināšanas tiek izmantotas produktu izstrādē un pilnveidošanā mūsu rūpnīcās Somijā, Zviedrijā, Dānijā, Polijā un Čehijā. ISOVER produktus izmanto sākot no mazām dzīvojamām mājām līdz pat lielām rūpnīcām.

SIA Saint-Gobain Celtniecibas Produkti produktu grupas
Saint-Gobain ISOVER rūpnīcās tiek izgatavoti stikla un akmens siltuma un skaņas izolācijas materiāli, kurus iedala ISOVER celtniecības izolācijas, ECOPHON griestu izolācijas un ISOTEC tehniskās siltuma un skaņas izolācijas materiālos.

Siltuma izolācija un trokšņu samazināšana
ISOVER izolācijas materiāliem ir lieliskas siltumizolācijas un trokšņu samazināšanas īpašības. Latvijas VUGD ZPP gandrīz visus ISOVER materiālus klasificējusi kā ugunsdrošus būvmateriālus.
Visa SIA Saint-Gobain Celtniecibas Produkti izplatītā produkcija ir sertificēta atbilstoši Latvijā pastāvošajai likumdošanai.

ISOVER vēsturiskie attēli

Rūpnīca 1873.g.
Izpētes centrs
Stikla vates aušana, Vācijā 1936.g.
Rūpnīcas strādnieks. Šveicē ap 1945.g.