Hero Image
ISOVER pelēkā vate 1400 360
2 minutes min

Isover elastīgās izolācijas produktiem virkne izmaiņu un uzlabojumu

Isover elastīgās celtniecības izolācijas produktiem ir veikta virkne uzlabojumu un izmaiņu. Pateicoties šiem uzlabojumiem, siltināšana ar Isover paliks vēl efektīvāka, jo materiāla montāžu varēs paveikt ātrāk un ērtāk, izstrādājumi radīs mazāk putekļu un samazinās ādas kairinājumu.

Lai Isover jaunie, pilnveidotie produkti būtu labāk atpazīstami, tiem nomainīts izskats un nosaukums. Sākot ar 2020. gada martu, Isover mīkstās minerālvates no Somijas rūpnīcas turpmāk tiks piegādātas atšķirīgā iepakojumā un pats materiāls būs pelēkā krāsā, kā arī materiāliem būs mainīti nosaukumi. 

Kādēļ tiek ieviestas jaunas izmaiņas?

Mūsu klienti vēlas iegādāties aizvien kvalitatīvākus izstrādājumus. Lai jaunie produkti būtu atpazīstami, tiem jāatšķiras no iepriekšējās paaudzes produkcijas gan vizuāli, gan tehnisko īpašību ziņā, gan arī ar iepakojumu.

Kas mainās izstrādājumu klāstā?

Izstrādājumu klāsts kļuvis vēl saprotamāks un klasificētāks. Turklāt katram izstrādājumam ir jauna veida, atšķirīgs iepakojums.
Pilnveidotas arī izstrādājumu tehniskās īpašības. Īpaši jāuzsver produktu uzlabotās apstrādes iespējas. Praksē tas nozīmē, ka izstrādājumu ir vieglāk griezt un uzstādīt, turklāt apstrādes gaitā rodas mazāk putekļu. Tas sasniegts, pilnveidojot vates sastāvu un ražošanas procesus. Papildu esam atteikušies no plānāka biezuma izstrādājumos iepriekš izmantotā zāģa, pēc kura lietošanas starp plāksnēm palika putekļi.

Kā mainījušies izstrādājumu nosaukumi?

Izmaiņas nosaukumos – no iepriekšējā nosaukuma uz jauno.
 

Kādēļ mainīta pašu produktu krāsa

Produktu krāsas maiņa skaidrojama ar izmaiņām izstrādājumu ražošanas tehnoloģijā un ar to saistītās toņa piešķiršanas pastas izmantošanu.

ISOVER produkta krāsu maiņa

Svarīgākie uzlabojumu ieguvumi

  • Ātrāka montāža – pateicoties pilnveidotai šķiedru struktūrai, produkts kļuvis stingrāks un montāžas laikā to ir vieglāk sagriezt.
  • Mazāk putekļu – veiktās izmaiņas ražošanas procesos un uzlabotais izolācijas materiāla sastāvs nodrošina mazāku putekļu daudzumu, piemēram, zāģēšanas laikā.
  • Mazāk kairinošs - uzlabotā ražošanas tehnoloģija, kas ļauj iegūt jauna veida izmainītu šķiedru struktūru, palīdz radīt mazāk alerģisku produktu.
  • Praktiskāks un ērtāk lietojams -  produkcija ir ekonomiski iepakota, to ir viegli pārvietot, montāžas darbs norisinās ātrāk un efektīvāk.