1 minute min

ISOVER risinājumu katalogs Gandrīz nulles enerģijas ēku-privātmāju projektēšanai

ISOVER risinājumu privātmāju projektēšanai

Saint-Gobain Isover sadarbībā ar SIA CMB ir izstrādājis risinājumu katalogu privātmāju projektēšanai, kurā var iepazīties ar gandrīz nulles enerģijas dzīvojamo ēku siltināšanas risinājumiem ar ISOVER siltumizolāciju, un ar risinājumuiem FIBO sienu un pamatu projektēšanai.

Saskaņā ar jaunāko LBN 002-19 redakciju, sākot ar 2021. gada 1. janvāri, visām jaunbūvēm ir jāsasniedz gandrīz nulles enerģijas ēkas energoefektivitātes līmenis. Kā arī jaunie regulējumi vairs nedefinē normatīvās U-vērtības ārējām norobežojošajām konstrukcijā un par galveno nosaka ēkas kopējo energoefektivitātes līmeni.
 
Līdz ar to Saint-Gobain sadarbībā ar SIA CMB ir izstrādājis risinājumu katalogu privātmāju projektēšanai, kurā var iepazīties ar gandrīz nulles enerģijas dzīvojamo ēku siltināšanas risinājumiem ar ISOVER siltumizolāciju, un ar risinājumuiem FIBO sienu un pamatu projektēšanai.
 
Katalogā arī atradīsiet: aprakstus, parametrus un norādes kā pareizi projektēt un izbūvēt ēkas norobežojošās konstrukcijas; dažādus siltināšanas un konstruktīvos mezglus kā arī konstrukciju termisko tiltu un U-vērtības.
 
Papildus, risinājumu katalogā, mēs sniedzam pilnu informāciju par optimālajiem tehniskajiem risinājumiem, kuros ir iekļauti ne tikai ISOVER siltumizolācijas materiāli un FIBO konstrukcijas, bet visi Saint-Gobain piedāvātie materiāli: GYPROC ģipškartona sistēmas, WEBER špakteles, apmetumi, hidroizolācijas un grīdas līdzinātāji.